پرش لینک ها

سوالات متداول

پرسش های متداول

کمپ های بین اللملی میکروتیک

ثبت نام و شرکت در دوره ها

دوره ها به صورت عملی و تئوری به صورت نیمه خصوصی برگزار می گردد و دانشجویان در تمام طول دوره ها از لابراتوار مجهز شرکت استفاده می نمایند.

دوره های که در ایران برگزار میشود به زبان فارسی تدریس می شود. لازم به ذکر است که آشنایی مختصر با زبان انگلیسی کمک شایانی در یادگیری مطالب می کند.

خیر، همانطور که در سایت رسمی میکروتیک گفته شده است تنها آشنایی با مباحث اولیه شبکه و آشنایی با TCP/IP کافی است ولی در صورت عدم آشنایی با شبکه ملزم به گذراندن دوره ی Network+ خواهید بود.

مدرس تمام دوره های میکروتیک مهندس حامد قاصری از اساتید برتر میکروتیک می باشند. ایشان مدرس و مشاور رسمی و بین المللی میکروتیک هستند که رتبه سومین مدرس برتر اروپا را در اختیار دارند.

نه تنها خسته کننده نیست بلکه بسیار جذاب تر بوده و ضمن اینکه بازخورد کلاسها به صورت کمپ در تمام دنیا بازخورد و نتیجه بهتری داشته است . به دلیل اینکه اکثر دانشجویان کارمند یا دانشجو هستند گذراندن دوره ها به صورت کمپ برایشان مناسب تر است. البته شایان ذکر است که کمپ های آموزشی پارسیس ارتباطات دقیقا طبق استاندارد های روز شرکت میکروتیک و با بالاترین کیفیت ممکن برگزار می شود.

ابتدا تقویم آموزشی را بررسی نموده و سپس جهت رزرو و قطعی شدن ثبت نام در دوره فرم مربوطه را در سایت تکمیل نمایید ، دانشجو ملزم به واریز مبلغ پیش پرداخت جهت قطعی شدن ثبت نام می باشد . ضمنا اولویت ثبت نام با افرادی ست که زودتر ثبت نام خود را قطعی نمایند. (می توایند با واحد آموزش تماس بگیرید)

هزینه هر دوره در صفحه مربوط به توضیحات آن دوره قید شده است . هزینه اعلام شده شامل شرکت در دوره ، دریافت جزوات آموزشی ، پذیرایی میان وعده ، نهار ، شرکت در آزمون و دریافت مدرک بین المللی می باشد. لازم به ذکر است در پایان هر دوره یک عدد لایسنس L4 میکروتیک به ارزش ۴۵ $ نیز به تمامی دانشجویان تقدیم می گردد.

بله ، می توانید با هماهنگی با دپارتمان آموزش کلاس را برای سازمان خود و در زمان مناسب برگزار کنید.

دوره های مشهد در مکان اصلی شرکت واقع در خیابان هاشمیه برگزار می شود و مکان دوره های شهرهای دیگر از قبل به اطلاع می رسد.

آزمون و مدرک بین المللی

بله، شما در پایان دوره و پس از گذراندن آزمون مربوطه مدرک رسمی و بین المللی میکروتیک به هر دانشجو از طرف کمپانی میکروتیک اعطا می شود.

به زبان انگلیسی و همراه با ترجمه فارسی برگزار می گردد.

در صورت عدم قبولی در آزمون چنانچه ۵۰% نمره را بدست اورده باشید می توانید همان لحظه مجددا آزمون مجدد بدهید که هزینه ان رایگان می باشد .

طبق قوانین میکروتیک جهت حضور در آزمون و دریافت مدرک بین المللی می بایست حتما در دروه مربوطه و یا دوره Review کوتاه مدت شرکت نمایید.

چنانچه به هر دلیل نیاز به renew کردن مدرک بین المللی خود دارید فقط کافی است در دوره Review و Update کوتاه مدت شرکت نمایید.

خیر ، شما بعد از گذراندن دوره MTCNA می توانید در هر کدام از کلاس های مهندسی بعدی میکروتیک شرکت نمایید . فقط برای شرکت در کلاس MTCINE نیاز به مدرک MTCRE دارید .

بلافاصله بعد از قبولی در آزمون ، مدرک بین المللی از طرف کمپانی میکروتیک صادر شده و برای شما ارسال می گردد که این مدرک در کل دنیا اعتبار داشته و از طریق سایت کمپانی میکروتیک قابل استعلام می باشد.

سوالات خود را با ما در میان بگذارید

ارتباط با ما

ما به همه سوالات شما پاسخ خواهیم داد…

تماس با ما