پرش لینک ها

پشتیبانی دانشجویان

پشتیبانی دانشجویان

تمام دانشجویانی که در دوره های میکروتیک شرکت می نمایند می توانند به مدت ۱۵ روز بعد از اتمام کلاس از پشتیبانی رایگان در زمینه مسائل مربوط به دوره استفاده نمایند.

آزمون های بین المللی

با توجه به اینکه متقاضیان شرکت در دوره و آزمون میکروتیک نیازمند محک زدن اطلاعات خود می باشند این مجموعه اقدام به راه اندازی شبیه ساز آزمون بین المللی نموده است.

از مزایا استفاده از شبیه ساز آزمون:

  • عدم محدودیت زمانی و مکانی
  • امتیاز بندی مشابه آزمون های رسمی میکروتیک
  • مشاهده امتیاز و نقاط ضعف
  • سطح قبولی مشابه آزمون رسمی
  • استفاده رایگان برای دانشجویان موسسه

 

جستجوی گواهینامه های بین المللی میکروتیک

تمام دانشجویانی که در دروه های میکروتیک شرکت می کنند علاوه بر دریافت گواهی حضور در دوره و بدست آوردن امتیازات خاص ( مانند امکان استفاده از لابراتوار شرکت ، امکان حضور در پروژه های مرتبط  برای کسب تجربه و پشتیبانی مخصوص دانشجویان شرکت ) پس از برگزاری آزمون بین اللملی و در صورت کسب حد نصاب لازم موفق به دریافت مدرک رسمی و بین المللی میکروتیک می گردند .

جهت جستجو گواهینامه های معتبر میکروتیک در کل جهان می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

جستجوی گواهی

میکروتیک آنلاین

شما می توایند با کلیک بر روی لینک های روبه رو به روتر های میکروتیک متصل شده و نوع تنظیمات و کانفیگ های مختلف را مشاهده نمایید. در صورت نیاز برای اتصال از یوزر demo استفاده نمایید

Demo1 Demo2

پرسش های متداول

کمپ های بین اللملی میکروتیک

ثبت نام و شرکت در دوره ها

دوره ها به صورت عملی و تئوری به صورت نیمه خصوصی برگزار می گردد و دانشجویان در تمام طول دوره ها از لابراتوار مجهز شرکت استفاده می نمایند.

دوره های که در ایران برگزار میشود به زبان فارسی تدریس می شود. لازم به ذکر است که آشنایی مختصر با زبان انگلیسی کمک شایانی در یادگیری مطالب می کند.

خیر، همانطور که در سایت رسمی میکروتیک گفته شده است تنها آشنایی با مباحث اولیه شبکه و آشنایی با TCP/IP کافی است ولی در صورت عدم آشنایی با شبکه ملزم به گذراندن دوره ی Network+ خواهید بود.

مدرس تمام دوره های میکروتیک مهندس حامد قاصری از اساتید برتر میکروتیک می باشند. ایشان مدرس و مشاور رسمی و بین المللی میکروتیک هستند که رتبه سومین مدرس برتر اروپا را در اختیار دارند.

نه تنها خسته کننده نیست بلکه بسیار جذاب تر بوده و ضمن اینکه بازخورد کلاسها به صورت کمپ در تمام دنیا بازخورد و نتیجه بهتری داشته است . به دلیل اینکه اکثر دانشجویان کارمند یا دانشجو هستند گذراندن دوره ها به صورت کمپ برایشان مناسب تر است. البته شایان ذکر است که کمپ های آموزشی پارسیس ارتباطات دقیقا طبق استاندارد های روز شرکت میکروتیک و با بالاترین کیفیت ممکن برگزار می شود.

ابتدا تقویم آموزشی را بررسی نموده و سپس جهت رزرو و قطعی شدن ثبت نام در دوره فرم مربوطه را در سایت تکمیل نمایید ، دانشجو ملزم به واریز مبلغ پیش پرداخت جهت قطعی شدن ثبت نام می باشد . ضمنا اولویت ثبت نام با افرادی ست که زودتر ثبت نام خود را قطعی نمایند. (می توایند با واحد آموزش تماس بگیرید)

هزینه هر دوره در صفحه مربوط به توضیحات آن دوره قید شده است . هزینه اعلام شده شامل شرکت در دوره ، دریافت جزوات آموزشی ، پذیرایی میان وعده ، نهار ، شرکت در آزمون و دریافت مدرک بین المللی می باشد. لازم به ذکر است در پایان هر دوره یک عدد لایسنس L4 میکروتیک به ارزش ۴۵ $ نیز به تمامی دانشجویان تقدیم می گردد.

بله ، می توانید با هماهنگی با دپارتمان آموزش کلاس را برای سازمان خود و در زمان مناسب برگزار کنید.

دوره های مشهد در مکان اصلی شرکت واقع در خیابان هاشمیه برگزار می شود و مکان دوره های شهرهای دیگر از قبل به اطلاع می رسد.

آزمون و مدرک بین المللی

بله، شما در پایان دوره و پس از گذراندن آزمون مربوطه مدرک رسمی و بین المللی میکروتیک به هر دانشجو از طرف کمپانی میکروتیک اعطا می شود.

به زبان انگلیسی و همراه با ترجمه فارسی برگزار می گردد.

در صورت عدم قبولی در آزمون چنانچه ۵۰% نمره را بدست اورده باشید می توانید همان لحظه مجددا آزمون مجدد بدهید که هزینه ان رایگان می باشد .

طبق قوانین میکروتیک جهت حضور در آزمون و دریافت مدرک بین المللی می بایست حتما در دروه مربوطه و یا دوره Review کوتاه مدت شرکت نمایید.

چنانچه به هر دلیل نیاز به renew کردن مدرک بین المللی خود دارید فقط کافی است در دوره Review و Update کوتاه مدت شرکت نمایید.

خیر ، شما بعد از گذراندن دوره MTCNA می توانید در هر کدام از کلاس های مهندسی بعدی میکروتیک شرکت نمایید . فقط برای شرکت در کلاس MTCINE نیاز به مدرک MTCRE دارید .

بلافاصله بعد از قبولی در آزمون ، مدرک بین المللی از طرف کمپانی میکروتیک صادر شده و برای شما ارسال می گردد که این مدرک در کل دنیا اعتبار داشته و از طریق سایت کمپانی میکروتیک قابل استعلام می باشد.

سوالات خود را طرح کنید

ارتباط با ما

ما به همه سوالات شما پاسخ خواهیم داد…

تماس با ما